ESSENS, aktuálně jedna z nejdynamičtějších MLM společností v Evropě, byla založena v České republice na podzim roku 2011 na základě spolupráce několika profesionálů v síťovém marketingu a předních odborníků v oblasti vývoje a výroby kosmetiky a potravinových doplňků. Nejprve si ESSENS získala respekt uvedením řady exkluzivních parfémů nejvyšší možné kvality. Mezinárodní tým pečlivě vybíral ty nejvhodnější vonné kompozice od jednoho z předních světových dodavatelů parfémových esencí. Následovaly první produkty z oblasti speciální výživy, díky kterým začali naši budoucnost významně ovlivňovat noví partneři se zázemím předních evropských lídrů mezi farmaceutickými firmami. Právě proto stále přicházíme s unikátními novinkami v našem sortimentu, které prostřednictvím sítí našich členů, distributorů a lídrů ovlivňují trhy mnoha zemí a přinášejí neocenitelný užitek milionům spokojených zákazníků.

ESSENS však nabízí i mnohem více, než by se na první pohled mohlo zdát. Již samotné jméno v sobě skrývá několik významů a slov. Lze v něm objevit například stejně znějící anglické slovo „essence“, které znamená podstatu, základ, ale i aromatickou esenci, kterou můžete cítit v našem parfému nebo i ve své ESSENS budoucnosti. A postřehli jste při vyslovení ESSENS slovo „sense“, tedy smysl? Našimi smysly vnímáme vše kolem sebe a jsou našim nejbližším pomocníkem, který nás provází po celý život. Síťový marketing je podle mnoha odborníků jednou z nejrychlejších cest k časové a finanční nezávislosti nebo splnění vlastních snů. I slovo „sen" je proto neoddělitelně spojeno s ESSENS.

Počátkem roku 2016 jsme pro vás v Brně otevřeli nové a moderní sídlo ESSENS EUROPE. Tato událost nás všechny posunula mezi nejúspěšnější společnosti v oboru. Nadčasové a reprezentativní zázemí bylo vybudováno tak, aby se každý náš člen při své návštěvě cítil co nejlépe a mohl se na vlastní oči přesvědčit, že ESSENS je tu právě pro něho.

 

 

Naši partneřiVize & Mise společnosti ESSENS

Vize

Chceme měnit životy k lepšímu.

Mise

Nabízíme příležitost pozitivně naladěným lidem, kteří chtějí kvalitně žít, být finančně nezávislý, osobnostně se rozvíjet a stejným způsobem působit také na lidi ve svém okolí.

Přinášíme produkty a služby v prémiové kvalitě za dostupné ceny, které budou svým uživatelům přinášet maximální užitek a radost.

Budujeme povědomí o síťovém marketingu jako spravedlivém a férovém obchodním modelu, který se při správném použití může stát láskou na celý život.

 

Základní hodnoty společnosti

Emoce

Emoce je srdcem i hnacím motorem naší společnosti. Neustále nás žene vpřed s jediným cílem, být lepší a lepší.

Jedinečnost

Jsme jedineční, s nikým se nesrovnáváme, soustředíme se pouze na naši činnost a sami chceme tvořit nové trendy.

Opora

Nejen společnost, ale i každý člen je druhému členovi oporou a jen týmová práce z nás dělá globálně úspěšnou značku.

Detail

Koncentrace na každý detail u všeho, co děláme, dává výsledkům naší práce úplně nový rozměr.