Proč se vůbec registrovat?

Jako člen(ka) klubu Essens máte možnost nakupovat všechny produkty značky Essens se slevou cca 30% (dle produktu). Toto je základní výhoda členství, pro kterou se většina zájemců registruje. Registrace je zdarma. Můžete si taky vydělat velice zajímavé peníze za to, co běžně děláte.

Jak je možné, že získám takovou slevu?

Nakupování se slevou je možné vynecháním části distribučního řetězce. Vy pak nakupujete sami pro sebe, rodinu či známé za velkoobchodní ceny přímo u výrobce. Můžete tak výrazně ušetřit na svých nákupech.

Jak často musím nakupovat?

To záleží pouze na Vás. Pouze do 30dní po registraci je potřeba zakoupit nějaké zboží z široké nabídky parfémů, výživových doplňků a dalších produktů Essens. První objednávka se platí online kartou, pak už můžete klidně na dobírku. Registrace je poté platná rok od poslední objednávky.

Musím si kupovat nějakou startovací sadu nebo povinné zboží?

Rozhodně ne! Toto praktikují některé společnosti, u nás to tak rozhodně není. Ale určitě doporučuji zakoupit vzorník vůní, abyste věděli, jak naše parfémy voní. Nebo využít jeden z našich Packů, kde je ještě vyšší sleva. To už ale záleží na Vás.

Musím registrovat další lidi?

Určitě nemusíte. Ale můžete, pokud se tak sami rozhodnete a budete si chtít s Essens také přivydělat nebo podnikat. Firma Vás odměňuje za aktivity, které běžně děláte. Pro možnost spolupráce mě prosím kontaktujte.

Získám kromě slevy i nějaké další výhody?

Ano, můžete využít výhodné akční nabídky a atraktivní bonusy pro členy klubu. Každý měsíc můžete využít mnoha akcí typu 2+1 zdarma, sleva X% a podobně, takže různé produkty včetně parfémů můžete mít za ještě lepší ceny! Celoročně je u nás akce na vybrané produkty 8+1, 14+2, 18+3

Chci se zaregistrovat, co mám tedy udělat?

Klikněte na tlačítko KLUB ESSENS a REGISTRACE ZDARMA a zaregistrujte se. Po-té zkontrolujte svůj e-mail (i složku hromadné pošty - SPAM), kam Vám po registraci dorazí vaše údaje - členské číslo a PIN kód, pomocí kterých si zvolíte heslo a přihlásíte se do svého účtu Nyní již můžete nakupovat se slevou :-) Pokud nemáte o registraci zdarma zájem, ale máte zájem o produkty značky Essens, můžete si je zakoupit v eshopu. Tyto produkty zakoupíte za katalogové ceny přes tlačítko e-shop.

Proč musím zadat Rodné číslo?

Rodné číslo samo o sobě, bez znalosti dalších údajů, zneužitelné není. Navíc jste chráněni ochranou osobních údajů. Díky rodnému číslu firma ví, že jste zaregistrováni pouze jednou na jedno jméno. Nikde není a nebude nikdy zveřejněno.

Co když nebudu spokojen?

V případě nespokojenosti firma poskytuje Garanci na vrácení zboží a to i rozdělaného produktu. Rozdělaný produkt - 30dní Nerozdělaný produkt - 90dní Ale věřím, že to se nestane a produkty si zamilujete =)

Proč jsou parfémy a další výrobky ESSENS tak levné?

Toto je jistě otázka, kterou si položí každý. Vysvětlení je ale velice jednoduché. Běžné parfémy podstupují cestu od parfémisty k výrobci, do velkoobchodu, maloobchodu a až pak k zákazníkovi. Každý tento článek si přidá svoji provizi a tak cena jen narůstá. A to se tam ještě musí zohlednit cena luxusního flakónku, honorář dané osobnosti za propůjčení jména pro název a tak dále. U nás je to jinak. Základní vonná esence pochází od toho parfémisty , také výrobce oné esence která je obdobná jako u běžných parfémů - firma Seluz. Společnost ESSENS potom z těchto esencí vyrábí své parfémy s číselným označením. Rozdíl je však v cestě, kterou parfém urazí, než se dostane k zákazníkovi. Žádné zbytečné příplatky za lahvičky, které po vypotřebení člověk stejně vyhodí, žádné dodatečné licenční příplatky ani platba známé osobnosti a vynechání velkoobchodu a maloobchodu.
Cesta běžného parfému, než se dostane k zákazníkovi: Cesta parfému ESSENS:
 parfémista  Seluz  výrobce  název  flakón  reklama  velkoobchod  maloobchod  parfémista  Seluz  distributor  zákazník

Jsou Vaše parfémy kvalitní, když jsou tak levné?

Parfémy ESSENS jsou vyráběny především s důrazem na kvalitu. Dodavatel je nositelem certifikátu GMP (Good Manufacturing Practice) a certifikátů ISO 9001-2008. Parfémy obsahují 20 % vonných esencí, což zaručuje řadit se k elitě mezi parfémy. Uveďme alespoň zjednodušený postup výroby. Ty nejkvalitnejší vonné esence se nejprve smíchají se speciálním parfemářským alkoholem, tato směs se podchladí na teplotu -7 °C a dokonale se přefiltruje, k filtraci jsou používány filtry s jemností 10 mikronu. Parfém pak nejméně 8 týdnů dále zraje v nerezových tancích, aby se mohly všechny složky dokonale spojit. Tato dostatecně dlouhá doba zrání umožnuje vytvořit harmonický celek s intenzivní a oslnující vůní. Vyzrálý parfém je poté naplněn do vzduchem čištených flakónu, vytvořených italskými mistry ve vyhlášené sklářské dílně a poté je zabalen do krabičky. Všechny výrobní kroky podléhají nejpřísnější kontrole kvality a pro výrobu jsou použity výhradně bezchybné materiály. Všechny naše výrobky jsou vynikající kvality a odpovídají platným hygienickým a zdravotním předpisům EU.

Může parfém ovlivnit náladu?

Ano, a to velmi. Vůně působí na psychickou rovnováhu bezprostředně. Příjemná vůně dokáže zlepšit náladu velmi rychle, ale naopak pronikavá, velmi intenzivní vůně zneklidňuje a může vyvolat i různé potíže. Stejnou vůni můžeme v různém životním období vnímat odlišně, např. těhotné ženy mívají mnohdy naprosto jiné názory na příjemnost vůně než v období před graviditou. Z některých vědeckých pokusů vyplývá, že příjemné vůně tlumí i pocity strachu.

Proč se nemá současně používat více různých vůní?

Každý parfém je jedním harmonickým celkem. Použije-li se současně jiný nebo jinak intenzivně vonící přípravek, dochází často k disharmonii, která ve svém komplexu může vyvolat nepříjemný dojem.

Jak vybrat ten pravý?

Nejdůležitější roli hraje osobní názor. Každý má přece jiný vkus, jiný cit. Díky typu pokožky, způsobu výživy i životním zvyklostem má každý člověk také svou osobní vůni Je jisté, že každá situace si vyžaduje jiný typ vůně, jinou intenzitu. Do školy či zaměstnání volíme vůně lehčí, které okolí nedráždí, naopak na večerní akce se nabízí zvolit parfém těžší a odzbrojující. Vyberte si svůj parfém pomocí katalogu, seznamu vůní či vzorníků vůní.

Jak a kde se má parfém používat?

Je pár jednoduchých triků k dosažení maximálního efektu. Parfém působí nejlépe tam, kde je pokožka nejprokrvenější. V malém množství se proto nanáší za uši, na zápestí, loketní jamku, ale i na kotníky - tedy do míst, kde je pokožka nejteplejší a kde se vůně parfému plně rozvine. Je dobré nechat vůni pokožkou nejdříve vstřebat a teprve poté se obléci. Pro intenzivnější dojem je možné parfém nanést na čerstvě umyté vlasy, kde velice dobře drží. Naopak pro nižší intenzitu postačí vstoupit do vonného obláčku, vytvořeného stříknutím parfému před sebe. Mimořádně dobře vyniká parfém na oděvech z přírodních materiálů a na kožešinách, nedoporučuje se však nanášet jej např. na bílé a světlé oděvní součásti, zejména pokud se jedná o přírodní dotazy hedvábí. Při přesycení receptorů čichového ústrojí, kdy necítíme už vůbec nic, pomáhá přivonění k čerstvé zrnkové kávě.

Obsahuje kosmetika parabeny?

Kosmetika je bez parabenů

Je kosmetika testována na zvířatech?

Ne, naše kosmetika na zvířatech testována není

Pro Vaše další dotazy použijte kontaktní formulář, kde Vám rád odpovím. Pokud se bude dotaz opakovat, uveřejním ho zde.